Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.emia.ee/htdocs/_gocms/includes/db.inc.php on line 9

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /www/apache/domains/www.emia.ee/htdocs/index.php on line 26
Liikumisharrastuste juhendamine « Emia


Liitu meie facebooki fännilehega

Liikumisharrastuste juhendamine

Stressirohke ühiskond muudab inimese väsinuks ja loiuks. Inimeste teadlikkus on kasvanud ja pöördutakse tervisespordi ja tervete eluviiside poole.

Üha populaarsemaks on saanud ka terviseharrastuse juhendaja või matkajuhi tellimine üritustele (nt. firma suve- ja talvepäevad, loodusretked, juubelid, laste sünnipäevad, klassiekskursioonid, looduse tähtpäevad jm.) Soovitakse osaleda ka pikematel sportlikel matkadel.

Ettevõtte sihtgrupiks on ka igas eas inimesed, kelle kehaline vormisolek ei luba sportlikku laadi üritustest osavõttu, kuid soovivad oma vaba aega värskes õhus veeta ja end jõukohaselt füüsiliselt pingutada. Siia kuuluvad puuetega inimesed ja vanurid, kes vajavad personaalset juhendajat-treenerit.


OÜ Emia pakub terviseharrastuste juhendamist ja treeneri teenuse pakkumist järgnevalt:

  • Kepikõnd
  • Kepikõnd koos jõutreeninguga (keppidele monteeritavate kummilintidega)
  • Kepikõnniürituste organiseerimine
  • Seiklusradade külastamine
  • Jooga - võimlemine
Matk Piusa ürgorus 2016